Pracujmy razem

Chcesz dołączyć do naszego teamu? Sprawdź poniżej kogo obecnie poszukujemy!

Miejsce pracy: Lubin, dolnośląskie

Akademia Biznesu VORMA to firma, która jest wsparciem dla innych podmiotów we wdrażaniu i zarządzaniu sklepami internetowymi, w digital marketingu, kampaniach reklamowych oraz działaniach social media.

W związku z rozwojem firmy szukam osoby, która będzie chciała zaangażować się w tworzenie czegoś nowego, z pasją i energią do pracy.
Jeśli specjalizujesz lub chcesz się specjalizować w jednym obszarze to świetnie. Docelowo będziemy zatrudniać osoby na różne stanowiska, jednak początkowo będziesz realizował zadania z różnych obszarów e-commerce – otrzymasz jednak pełne wsparcie.

Twoje zadania:

• aktywna sprzedaż usług w sektorze B2B i pozyskiwanie nowych klientów,
• praca na rzecz klientów w celu optymalizacji i zwiększania sprzedaży
• copywriting dla sklepów internetowych,
• wpisy na forach internetowych,
• prowadzenie analiz rynkowych,
• przeprowadzanie analizy danych i monitorowanie zmian przy użyciu narzędzi analitycznych,
• współpraca z agencjami SEO, SEM i innymi podmiotami,
• tworzenie grafik, m.in. banerów reklamowych, postów social media,
• przygotowywanie cyklicznych raportów z realizacji zadań.

Oczekiwania:

• umiejętność wyszukiwania informacji w internecie,
• praktyczna umiejętność obsługi programów MS Word i MS Excel,
• predyspozycje do pisana artykułów i sloganów reklamowych,
• mile widziana umiejętność zarządzania kampaniami reklamowymi Google Ads, Facebook Ads,
• znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym,
• wysokie umiejętności analityczne i dobra organizacja pracy,
• zorientowanie na wyniki i realizację celów sprzedażowych,
• kreatywność i inicjatywa – w każde działanie angażujesz się na 100%,
• poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i nowych pomysłów.

Oferuję:

• pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
• godziny pracy: 8-16,
• dobrą kawę,
• jasne zasady pracy,
• wynagrodzenie stałe + premię od realizacji zadań i/lub dodatkowe dni wolne do wyboru,
• możliwość rozwoju i szkolenia się,
• praktyczną wiedzę w obszarze e-commerce.

Jeśli chcesz podjąć się nowego wyzwania czekam na Twoje CV do dnia 19.10.2020r.
e-mail: kontakt@vorma.pl

Informuję, że Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w ramach powyższej rekrutacji będzie Akademia Biznesu VORMA Renata Dasek w Lubinie, ul. Parkowa 23/6, 59-300 Lubin.

Proszę również o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademia Biznesu VORMA Renata Dasek w Lubinie, ul. Parkowa 23/6, 59-300 Lubin dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.